Makko - це молода та амбіційна компанія, яка впевнено завойовує долю на ринку дитячих головних уборів. Ми пропонуємо ідеальне співвідношення ціни та якості, щоб максимально задовільнити потреби клієнтів. Наша дружня команда ставить великі цілі, щоб стати брендом №1 у ніші дитячих шапок, кепок, панам та пов’язок.

Ми використовуємо новітні технології і спец обладнання для моделювання, крою, пошиву, в’язки та нанесення принтів.

Працюємо як виробники із 2015 року. До цього займалися експортом з Китаю та Європи і дуже добре вивчили попит, пропозицію та особливості ринку дитячих головних уборів в Україні. Надалі рухаємося в ногу з часом, слідкуємо за новими трендами у світі моди. Приймаємо участь у виставці Children Fashion (Київ). Як учасники, відвідуємо виставки світових масштабів у Китаї та Європі.

Наші клієнти для нас як родина. Ми вважаємо їх частиною нашого бренду. Черпаємо натхнення від радості батьків і дітей, які носять наші шапки. За статистикою 87% оптових покупців роблять повторні покупки і 68% стають постійними клієнтами.

Оптові клієнти задоволені співпрацею, тому що продають наші вироби без залишків. Наші дизайнери знають чого саме хочуть покупці.

Ми шиємо нові моделі невеликими партіями. За сезон створюємо близько 1000 моделей на різні смаки і вподобання. Тому всі наші оптовики мають змогу дати унікальну пропозицію свої покупцям. Окремі невеликі партії доступні лише постійним клієнтам через закриту viber групу.

Завжди прислухаємося до побажань клієнтів при створенні нових колекцій. Це стосується, як фасону, так і принтів.

Залишилися ще запитання? Задайте їх нашому менеджеру за телефоном: +380 (97) 056 37 50.